Multimedya

Yaratıcı fikirlerle, iyi planlanmış bir iletişim anlayışını birleştirerek, ürün ve hizmet tanıtımlarınızı farklı multimedya teknolojilerini bir araya getirerek hayata geçiriyoruz.

İş toplantıları, konferans ve seminerler, ürün sunum, lansmanları ve eğitimleriniz için zengin içerikli sunumlar hazırlıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çarpıcı etkileşimli multimedya uygulamaları geliştiriyoruz.

Sadece iyi görünen web siteleri tasarlamıyor aynı zamanda sitenizin hızlı çalışmasını, kolay kullanılabilmesini, arama motorları tarafından fark edilmesini ve en önemlisi hedef kitlenizin üzerinde istenilen etkiyi bırakmasını sağlıyoruz. Ayrıca etkileşimli video teknolojilerini kullanabilen yeni kuşak e-teknolojileri de web sitenize uygulayabiliyoruz.

Çoğaltım Hizmetleri.

Hazırladığımız sesli ve görüntülü çalışmaların, istenilen miktarlarda, CD, DVD, BD çoğaltımlarını da yapıyoruz.

Medya içeriği uygun şekilde kodlanır ve gerekli arayüz programlanır, herhangi bir adet limiti olmaksızın, istenilen sayıda çoğaltılır ve müşterinin talep ettiği ambalajda teslim edilir.

Örnek Çalışmalar

Algida Satış Memuru Eğitim Sunumu

Unilever Türkiye için hazırlanan Algida Satış Memuru Eğitimi, Türkiye genelinde bölge müdürlükleri tarafından verilen eğitimler için hazırlandı.

Tüm gün eğitimlerinin yanısıra 40 dakikalık ASM Eğitim Filmini de içeren sunum flash teknolojisi ile görselleştirildi. İstendiğinde eğitmenler tarafından ihtiyaca göre özelleştirilebilen eğitim sunumu tüm Türkiye’de Algida satış memurlarının eğitimlerinde kullanılmaya başlandı.

Türk Telekom Global İhale Proje Sunumu

Son yıllarda gelişen iletişim teknolojilerini Türk insanına ulaştıran Türk Telekom için, İstanbul’ da düzenlenen bölge toplantısı için ” Global İhale” konusunu işleyen bir sunum filmi hazırlandı.

Türk Traktör İnteraktif Ürün Katalogları

Uzun yıllardır video prodüksiyon konusunda hizmet verdiğimiz Türk Traktör için, New Holland ve CASE-IH tanıtımlarında kullanılmak üzere farklı interaktif ürün CD-ROM’u hazırlandı.