BİZ KİMİZ
Ekibimiz
Siz hayal edebiliyorsanız, ekibimiz mutlaka yapar.
Fehmi Toğrul
Yapımcı/Yönetmen
Fehmi Toğrul, 53, Diyarbakır Maarif Koleji, E.Ü. İletişim Fak. Radyo ve TV 1990 mezunu. TV  Programcılığı konusunda master yaptı. Doktorasını tez aşamasında bıraktı. TRT İzmir TV ve Ege Üniv.'nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. İzmir Film ve TV Yapımcıları Derneği kuruculuğu ve ilk dönem başkanlığını yaptı. İyi derecede İngilizce biliyor.
Tarkan Özel
Yapımcı/Yönetmen
1965 doğumlu, 33 yıl Avustralya yaşamı süresince tüm eğitimini Avustralya'da tamamlamıştır. Film yönetmenliği konusunda eğitim alan Tarkan Özel, Avustralya' da Tv / Film sektöründe çalışmış, 90'li yıllarda Türkiye'ye dönerek bir çok reklam, klip, dizi ve sinema filmlerinde yönetmenlik yapmıştır. Özel efekt ve aksiyon çekimleri özel ilgi alanındadır.
Cem Özel
SFX YÖNETMENİ
1965 doğumlu, 33 yıl Avustralya yaşamı süresince, Tüm eğitimini Avustralya'da tamamlayan İ.Cem Özel, özel efekt alanında eğitim görmüş ve film sektöründe birçok projede yer almıştır. 3D animation ve Visual FX alanında ve efekt çekim teknikleri konusunda uzmanlaşmış, Türkiye macerasında bir çok dizi,sinema, reklam projelerinde Özel Efekt yönetmenliği yapmıştır.